Decentralisaties

Antwerpen

CINEMA ZUID

Tel.: 03 242 93 57

Revengeance, Bill Plympton en Jim Lujan, USA, 2016, 1u26', O.Eng.V. Fr.Ond.
Woensdag 8/3– 20u00

Seoul Station, Sang-ho Yeon, Zuid-Korea, 2016, 1h32", O.Kor.V. Eng.Ond.
Woensdag 22/3– 20u00

Ath

CINÉMA L'ECRAN

Tel.: 068 33 69 99

Anima on Tour
Een selectie van de beste kortfilms op het Anima Festival 2017

La Nouba des animaux (Beestenfeest)
Selectie kortfilms voor kinderen in competitie op het Anima Festival, zonder dialogen

TBC

Brussel

CINEMATEK

Tel.: 02 551 19 19

Gwen, le livre des sables, Jean-François Laguionie, Frankrijk, (Films de la Demoiselle), 1985, 1u07'
Woensdag 1/3 – 19u00 

Le Château des singes, Jean-François Laguionie, Frankrijk, (Cologne Cartoon), 1999, 1u20’
Donderdag 2/3 – 18u00 en zaterdag 4/3 20u00

L'Ile de Black Mor, Jean-François Laguionie, Frankrijk, (Dargaud Marina, La Fabrique) 2003, 1u25’
Vrijdag 3/3 – 20u00 en zaterdag 4/3 – 18u00

Le Tableau, Jean-François Laguionie, Frankrijk, (Be-Films, Blue Spirit, uFilm), 2011, 1u16'
Zondag 5/3 – 17u00

Anima on Tour
Woensdag 8/3 – 19u30

Charleroi

QUAI10

Tel.: 071 31 71 47

Louise en hiver, Jean-François Laguionie, Frankrijk/Canada, (Productie J.P.L./ Unité Centrale), 2016, 1u15', O.Fr.V. Eng.Ond.
Zaterdag 25/2 – 10u00, maandag 27/2 – 10u30 en donderdag 2/3 – 10u30.

Monsieur Bout-de-bois, 2013-2015, 40', Fr.V.
Zaterdag 25/2 – 10u15, dinsdag 28/2 – 10u15, woensdag 1/3 10u15 en vrijdag 3/3 – 10u15.

La Jeune Fille sans mains, Sébastien Laudenbach, Frankrijk, 2016, 1u16', O.Fr.V. Eng.Ond.
Zaterdag 25/2 – 10u30, woensdag 1/3 – 10h30 en zaterdag 4/3 – 10h30.

Panique tous courts, Vincent Patar en Stéphane Aubier, België, 2002-2016, 42', O.Fr.V.
Zondag 26/2 (TBC)

La Nouba des animaux - Beestenfeest
Kortfilms voor kinderen in competitie op het Anima Festival, zonder dialogen
Maandag 27/2 – 10u00 en donderdag 2/3 – 10u00

Wallace en Gromit, Les Inventuriers, Groot-Brittanië, 1989-2014, 54', Fr.V.
Maandag 27/2 – 10u45 en donderdag 2/3 – 10u45.

Your Name, Makato Shinkai, Japan, 2016, 1u46', O.Jap.V Fr.Ond.
Dinsdag 28/2 – 10uOO.

Revengeance, Bill Plymton et Jim Lujan, USA, 2016, 1u26', O.Eng.V. Fr.Ond.
Dinsdag 28/2 – 11u00.

La Grande Course au fromage, Rasmus A. Sivertsen, Noorwegen, 2016, 1u18', Fr.V.
Woensdag 1/3 – 10u00, vrijdag 3/3 – 10u00 en zondag 4/3 – 10u00.

Les Nouvelles Aventures de Pat et Mat, Marek Benes, Tsjechisch Republiek, 2016, 40', zonder dialogen.
Vrijdag 3/3 – 10u00.

Anima on tour
Een selectie van de beste kortfilms op het Anima Festival 2017
Zaterdag 4/3 – 10u15.

Genk

Euroscoop
(ism C-mine Crib en LUCA School of Arts)

Anima on tour
Een selectie van de beste kortfilms op het Anima Festival 2017
Donderdag 23/3 – 20.00.

Gent

CINEMA SPHINX

Tel.: 09 225 60 86

Cartoon d’or, O.V. Eng.Ond.
Donderdag 9/3 – 20u00

Anima on tour
Een selectie van de beste kortfilms op het Anima Festival 2017
Donderdag 9/3 – 21u30

Leuven

CINEMA ZED – zaal Vesalius

Tel.: 016 320 320

Anima on tour
Een selectie van de beste kortfilms op het Anima Festival 2017
Donderdag 9/3 – 21u30, zaterdag 11/3 – 22u00 en maandag 20/3 – 17u00

Liège

Mons

PLAZA ART

Tel.: 065 35 15 44

Panique tous courts, Vincent Patar en Stéphane Aubier, België, 2002-2016, 42', O.Fr.V.
Woensdag 1/3 – 15u00 en 20u00

Kiwi en Strit, Esben Toft Jacobsen, Denemarken, 2016, 40', zonder dialogen.
Donderdag 2/3 – 15u00

Anima on tour
Een selectie van de beste kortfilms op het Anima Festival 2017.
Donderdag 2/3 – 20u00

Wallace en Gromit, les Inventuriers, Groot-Brittanië, 1989-2014, 54', Fr.V.
Vrijdag 3/3 – 15u00

La Grande Course au fromage, Rasmus A. Sivertsen, Noorwegen, 2016, 1u18', Fr.V.
Zaterdag 4/3 – 10u00

La Jeune fille sans mains, Sébastien Laudenbach, Frankrijk, 2016, 1u16', O.Fr.V. Eng.Ond.
Zondag 5/3 – 16h30

Namur

CINÉMA CAMÉO

Tel.:081 82 63 51