12-21 februari 2021 D-219

Pers

Foto’s

OFFICIËLE LANGSPEELFILMSELECTIE
Openingsfilm

Marona © Le Parc Distribution - J.E.F.

Slotfilm

Monty and the Street Party
© The Danish Film Institute

Langspeelfilms voor volwassenen

Away © Cinema Managment Group
In competitie

Children of the sea © Eurozoom
In competitie

Old Man Cartoon Movie © BOP Animation - In competitie

The Relative Worlds © Eurozoom
In competitie

Ride Your Wave © All the Anima LTD
In competitie

The Wonderland © All the Anime LTD
In competitie

Zero Impunity © Melusine Productions

Modest Heroes © Studio Ponoc

Langspeelfilms voor kinderen

Onward © Disney Pixar

Jacob, Mimi en de pratende honden
© Les Films du Préau - In competitie

Lotte op zoek naar de draken © In the Air - In competitie

Mon Ninja et moi © KOBA FILMS
In competitie

Samsam © La Compagnie Cinématographique - In competitie

Spycies © Eurozoom
In competitie

OFFICIËLE KORTFILMSELECTIE
Internationale kortfilmprogramma’s

Best of Shorts 1 - Mémorable
© Vivement Lundi !

Best of Shorts 2 - Gon the Little Fox
© Taiyo Kikaku

Best of Shorts 3 - La Tête dans les orties © Vivement Lundi!

Best of Shorts 4 - Cosmonaut © Eesti Joonisfilm

Best of Shorts 5 - Bach-Hông © Fargo

Best of Shorts 6 - Déjeuner sur l'herbe © Miyu Distribution

Best of Shorts 7 - Animals
© Miyu Distributions

Belgische kortfilmprogramma’s

Dit is Belgisch 1 - On n'est pas près d'être des supers héros © Animais Production, La Clairière Ouest

Dit is Belgisch 2 - The Passerby
© S.O.I.L.

Dit is Belgisch 3 - Au large © ENSAV La Cambre

Dit is Belgisch 4 - La cerise sur le gâteau © Les Films du Nord

Internationale kortfilmprogramma’s voor kinderen

Choums Odyssee © Le Parc Distribution

De vlieger en andere verhalen
© BFILM, FAMU

La Vie de Château © Films Grand Huit

De Animeernacht

Animeernacht Deel 1 - Pumper Paradise © Filmakademie Baden-Württemberg GmbH

Animeernacht Deel 2 - Juana Molina - Paraguaya Punk © Dante Zaballa

Animeernacht Deel 3 - Hot and Tasty © Royal College of Art

JURY
Jury internationale competitie

Karolina Specht

Sébastien Laudenbach

Jonathan Hodgson

Jury nationale competitie

Sarah Van Den Boom

Sarah Van Den Boom

Juan Antin

Juan Antin

Alex Dudok de Wit

PERSCONTACTEN

Karin Vandenrydt
+32 (0)2 213 19 49
karin@folioscope.be

Gudrun Burie
+32 (0)498 10 10 01
gudrun@theprfactory.com

Propulsé par FestiCiné