Langspeelfilms
Programma
Vrijdag 23 februari 2024 | |||
---|---|---|---|
20:00 | Mars Express – Jérémie PÉRIN – 12+ – 21:48 (France) |
Langspeelfilms | Flagey - Studio 4 |
Zaterdag 24 februari 2024 | |||
13:45 | La Planète sauvage – René LALOUX – 8+ – 14:57 (France) |
Langspeelfilms | Marni |
19:00 | Linda veut du poulet ! – Chiara MALTA – Sébastien LAUDENBACH – 6+ – 20:15 (France) |
Langspeelfilms Langspeelfilms voor kinderen | Flagey - Studio 4 |
19:30 | The First Slam Dunk – Takehiko INOUE – 12+ – 21:34 (Japan) |
Langspeelfilms | Flagey - Studio 5 |
21:45 | Heavies Tendres – Carlos PEREZ-RECHE – Joan Francesc TOMAS MONFORT – 12+ – 23:05 (Spain) |
Langspeelfilms | Flagey - Studio 5 |
Zondag 25 februari 2024 | |||
14:00 | Linda veut du poulet ! – Chiara MALTA – Sébastien LAUDENBACH – 6+ – 15:15 (France) |
Langspeelfilms Langspeelfilms voor kinderen | Flagey - Studio 4 |
19:00 | Deep Sea – Tian XIAOPENG – 10+ – 20:52 (People's Republic of China) |
Langspeelfilms | Flagey - Studio 4 |
19:30 | Knit's Island – Guilhem CAUSSE – Ekiem BARBIER – 14+ – 21:05 (France) |
Langspeelfilms | Flagey - Studio 5 |
21:45 | La Sirène – Sepideh FARSI – 14+ – 23:25 (Germany) |
Langspeelfilms | Flagey - Studio 5 |
Maandag 26 februari 2024 | |||
15:00 | Mars Express – Jérémie PÉRIN – 12+ – 16:28 (France) |
Langspeelfilms | Flagey - Studio 5 |
17:15 | The First Slam Dunk – Takehiko INOUE – 12+ – 19:19 (Japan) |
Langspeelfilms | Flagey - Studio 5 |
18:30 | Knit's Island – Guilhem CAUSSE – Ekiem BARBIER – 14+ – 20:05 (France) |
Langspeelfilms | Marni |
19:30 | Art College 1994 – Jian LIU – 16+ – 21:36 (People's Republic of China) |
Langspeelfilms | Flagey - Studio 5 |
21:30 | The Boy and the Heron – Hayao MIYAZAKI – 9+ – 23:34 (Japan) |
Langspeelfilms | Flagey - Studio 4 |
21:45 | Adam change lentement – Joël VAUDREUIL – 12+ – 23:21 (Canada) |
Langspeelfilms | Flagey - Studio 5 |
Dinsdag 27 februari 2024 | |||
13:45 | Sultana's Dream – Isabel HERGUERA – 14+ – 15:08 (Spain) |
Langspeelfilms | Marni |
14:00 | Sirocco et le royaume des courants d'air – Benoît CHIEUX – 6+ – 15:16 (Belgium) |
Langspeelfilms Langspeelfilms voor kinderen | Flagey - Studio 4 |
15:00 | Linda veut du poulet ! – Chiara MALTA – Sébastien LAUDENBACH – 6+ – 16:15 (France) |
Langspeelfilms Langspeelfilms voor kinderen | Flagey - Studio 5 |
17:15 | Adam change lentement – Joël VAUDREUIL – 12+ – 18:51 (Canada) |
Langspeelfilms | Flagey - Studio 5 |
19:00 | The Peasants – Dk WELCHMAN – Hugh WELCHMAN – 14+ – 20:54 (Poland) |
Langspeelfilms | Flagey - Studio 4 |
19:30 | Lonely Castle in the Mirror – Keiichi HARA – 12+ – 21:26 (Japan) |
Langspeelfilms | Flagey - Studio 5 |
21:00 | Heavies Tendres – Carlos PEREZ-RECHE – Joan Francesc TOMAS MONFORT – 12+ – 22:20 (Spain) |
Langspeelfilms | Marni |
21:45 | PHOENIX: Reminiscence of Flower – Shojiro NISHIMI – 16+ – 23:19 (Japan) |
Langspeelfilms | Flagey - Studio 5 |
Woensdag 28 februari 2024 | |||
19:30 | Sultana's Dream – Isabel HERGUERA – 14+ – 21:26 (Spain) |
Langspeelfilms | Flagey - Studio 5 |
21:30 | Mars Express – Jérémie PÉRIN – 12+ – 22:58 (France) |
Langspeelfilms | Flagey - Studio 4 |
21:45 | Art College 1994 – Jian LIU – 16+ – 23:43 (People's Republic of China) |
Langspeelfilms | Flagey - Studio 5 |
Donderdag 29 februari 2024 | |||
10:30 | Robot Dreams / Mon ami Robot – Pablo BERGER – 6+ – 12:21 (Spain) |
Langspeelfilms Langspeelfilms voor kinderen | Flagey - Studio 4 |
15:00 | Art College 1994 – Jian LIU – 16+ – 16:15 (People's Republic of China) |
Langspeelfilms | Flagey - Studio 5 |
16:30 | Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem – Jeff ROWE – Kyler SPEARS – 9+ – 18:09 (United States) |
Langspeelfilms Langspeelfilms voor kinderen | Flagey - Studio 4 |
17:15 | The Concierge – Yoshimi ITAZU – 7 – 18:24 (Japan) |
Langspeelfilms Langspeelfilms voor kinderen | Flagey - Studio 5 |
19:30 | Adam change lentement – Joël VAUDREUIL – 12+ – 21:06 (Canada) |
Langspeelfilms | Flagey - Studio 5 |
20:00 | Babeldom – Paul BUSH – 16+ – 21:40 (United Kingdom) |
Langspeelfilms | Flagey - Studio 1 |
21:00 | Sirocco et le royaume des courants d'air – Benoît CHIEUX – 6+ – 22:16 (Belgium) |
Langspeelfilms Langspeelfilms voor kinderen | Marni |
21:30 | Lonely Castle in the Mirror – Keiichi HARA – 12+ – 23:26 (Japan) |
Langspeelfilms | Flagey - Studio 4 |
21:45 | The Peasants – Dk WELCHMAN – Hugh WELCHMAN – 14+ – 23:39 (Poland) |
Langspeelfilms | Flagey - Studio 5 |
Vrijdag 1 maart 2024 | |||
19:00 | La Sirène – Sepideh FARSI – 14+ – 20:40 (Germany) |
Langspeelfilms | Flagey - Studio 4 |
19:30 | Robot Dreams / Mon ami Robot – Pablo BERGER – 6+ – 21:11 (Spain) |
Langspeelfilms Langspeelfilms voor kinderen | Flagey - Studio 5 |
21:45 | Deep Sea – Tian XIAOPENG – 10+ – 23:37 (People's Republic of China) |
Langspeelfilms | Flagey - Studio 5 |
Zaterdag 2 maart 2024 | |||
16:00 | Heavies Tendres – Carlos PEREZ-RECHE – Joan Francesc TOMAS MONFORT – 12+ – 17:20 (Spain) |
Langspeelfilms | Marni |
18:30 | La Planète sauvage – René LALOUX – 8+ – 19:42 (France) |
Langspeelfilms | Marni |
19:00 | PHOENIX: Reminiscence of Flower – Shojiro NISHIMI – 16+ – 20:34 (Japan) |
Langspeelfilms | Flagey - Studio 4 |
19:30 | The Concierge – Yoshimi ITAZU – 7 – 20:39 (Japan) |
Langspeelfilms Langspeelfilms voor kinderen | Flagey - Studio 5 |
21:45 | Sultana's Dream – Isabel HERGUERA – 14+ – 23:08 (Spain) |
Langspeelfilms | Flagey - Studio 5 |
Zondag 3 maart 2024 | |||
16:30 | Robot Dreams / Mon ami Robot – Pablo BERGER – 6+ – 18:11 (Spain) |
Langspeelfilms Langspeelfilms voor kinderen | Flagey - Studio 4 |
19:00 | Blue Giant – Yuzuru TACHIKAWA – 16+ – 21:10 (Japan) |
Langspeelfilms | Flagey - Studio 4 |
21:30 | Blue Giant – Yuzuru TACHIKAWA – 16+ – 23:30 (Japan) |
Langspeelfilms | Flagey - Studio 4 |