Flagey - Studio 5 (Flagey)
Programma
Flagey - Studio 5
Capaciteit van de zaal 119 places
Zaterdag 24 februari 2024 | |||
---|---|---|---|
15:00 | Rosa, de kleine bloemenfee – Karla NOR HOLMBÄCK – 4 – 16:15 (Denmark) |
Langspeelfilms voor kinderen | |
17:15 | Koning Worst – 5 – 18:05 |
Internationale kortfilms voor kinderen | |
19:30 | The First Slam Dunk – Takehiko INOUE – 12+ – 21:34 (Japan) |
Langspeelfilms | |
21:45 | Heavies Tendres – Carlos PEREZ-RECHE – Joan Francesc TOMAS MONFORT – 12+ – 23:05 (Spain) |
Langspeelfilms | |
Zondag 25 februari 2024 | |||
15:00 | Linda wil kip! – Chiara MALTA – Sébastien LAUDENBACH – 6+ – 16:15 (France) |
Langspeelfilms voor kinderen | |
17:15 | Sirocco en het koninkrijk van de wind – Benoît CHIEUX – 6+ – 18:31 (Belgium) |
Langspeelfilms voor kinderen | |
19:30 | Knit's Island – Guilhem CAUSSE – Ekiem BARBIER – 14+ – 21:05 (France) |
Langspeelfilms | |
21:45 | La Sirène – Sepideh FARSI – 14+ – 23:25 (Germany) |
Langspeelfilms | |
Maandag 26 februari 2024 | |||
15:00 | Mars Express – Jérémie PÉRIN – 12+ – 16:28 (France) |
Langspeelfilms | |
17:15 | The First Slam Dunk – Takehiko INOUE – 12+ – 19:19 (Japan) |
Langspeelfilms | |
19:30 | Art College 1994 – Jian LIU – 16+ – 21:36 (People's Republic of China) |
Langspeelfilms | |
21:45 | Adam change lentement – Joël VAUDREUIL – 12+ – 23:21 (Canada) |
Langspeelfilms | |
Dinsdag 27 februari 2024 | |||
15:00 | Linda veut du poulet ! – Chiara MALTA – Sébastien LAUDENBACH – 6+ – 16:15 (France) |
Langspeelfilms Langspeelfilms voor kinderen | |
17:15 | Adam change lentement – Joël VAUDREUIL – 12+ – 18:51 (Canada) |
Langspeelfilms | |
19:30 | Lonely Castle in the Mirror – Keiichi HARA – 12+ – 21:26 (Japan) |
Langspeelfilms | |
21:45 | PHOENIX: Reminiscence of Flower – Shojiro NISHIMI – 16+ – 23:19 (Japan) |
Langspeelfilms | |
Woensdag 28 februari 2024 | |||
15:00 | Vos en Haas redden het bos – Mascha HALBERSTAD – 5+ – 16:10 (Netherlands) |
Langspeelfilms voor kinderen | |
17:15 | Op een verre planeet – 4 – 17:54 |
Internationale kortfilms voor kinderen | |
19:30 | Sultana's Dream – Isabel HERGUERA – 14+ – 21:26 (Spain) |
Langspeelfilms | |
21:45 | Art College 1994 – Jian LIU – 16+ – 23:43 (People's Republic of China) |
Langspeelfilms | |
Donderdag 29 februari 2024 | |||
15:00 | Art College 1994 – Jian LIU – 16+ – 16:15 (People's Republic of China) |
Langspeelfilms | |
17:15 | The Concierge – Yoshimi ITAZU – 7 – 18:24 (Japan) |
Langspeelfilms Langspeelfilms voor kinderen | |
19:30 | Adam change lentement – Joël VAUDREUIL – 12+ – 21:06 (Canada) |
Langspeelfilms | |
21:45 | The Peasants – Dk WELCHMAN – Hugh WELCHMAN – 14+ – 23:39 (Poland) |
Langspeelfilms | |
Vrijdag 1 maart 2024 | |||
15:00 | Léo, la fabuleuse histoire de Léonard de Vinci – Jim CAPOBIANCO – Pierre-Luc GRANJON – 7 – 16:32 (United States) |
Langspeelfilms voor kinderen | |
17:15 | Dit is Belgisch 2 – 7 – 18:20 |
Nationale kortfilms | |
19:30 | Robot Dreams / Mon ami Robot – Pablo BERGER – 6+ – 21:11 (Spain) |
Langspeelfilms Langspeelfilms voor kinderen | |
21:45 | Deep Sea – Tian XIAOPENG – 10+ – 23:37 (People's Republic of China) |
Langspeelfilms | |
Zaterdag 2 maart 2024 | |||
15:00 | Klara's gekke treinavontuur – Will ASHURST – 6+ – 16:10 (Norway) |
Langspeelfilms voor kinderen | |
17:15 | Nina en het geheim van de egel – Alain GAGNOL – Jean-Loup FELICIOLI – 6+ – 18:33 (France) |
Langspeelfilms voor kinderen | |
19:30 | The Concierge – Yoshimi ITAZU – 7 – 20:39 (Japan) |
Langspeelfilms Langspeelfilms voor kinderen | |
21:45 | Sultana's Dream – Isabel HERGUERA – 14+ – 23:08 (Spain) |
Langspeelfilms | |
Zondag 3 maart 2024 | |||
15:00 | Kung Fu Panda 4 – Mike MITCHELL – Stephanie MA STINE – 7 – 16:34 (United States) |
Langspeelfilms voor kinderen | |
17:15 | De familie Muis – Marjolaine PERRETEN – Rémi DURIN – 4 – 18:07 (France) |
Langspeelfilms voor kinderen | |
19:30 | Les courts primés – 20:45 |
||
21:45 | Les courts primés – 23:00 |